емітентам

Послуги, Тарифи, Форми документів

докладніше

ПОСЛУГИ ТОРГОВЦЯ ЦП

Послуги ліцензованого торговця цінних паперів

докладніше

2020.03.30 - Повідомлення для акціонерів ПрАТ «ОКМА»

Верховна Рада України 30.03.2020 р. проголосувала за Проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)» (реєстраційний № 3275).

Положення вищевказаного Закону України, зокрема, дають можливість Акціонерним товариствам змінити порядок та строки проведення річних загальних зборів за результатами 2019 року та строки розкриття річної інформації, у зв’язку із поширенням на території України коронавірусної хвороби COVID-19.

Акціонерні товариства мають право провести річні загальні збори акціонерів за результатами 2019 року у строк не пізніше трьох місяців після дати завершення карантину, річна інформація повинна бути розкрита акціонерними товариствами протягом п’яти робочих днів після дати проведення загальних зборів акціонерів.

Таким чином, ПрАТ «ОКМА» діятиме відповідно до норм чинного законодавства України стосовно строків проведення річних загальних зборів акціонерів Товариства.