емітентам

Послуги, Тарифи, Форми документів

докладніше

ПОСЛУГИ ТОРГОВЦЯ ЦП

Послуги ліцензованого торговця цінних паперів

докладніше

Відкрите акціонерне товариство "Виробничо-енергетична компанія "Сумигазмаш"

logo-sgmТовариство є розроблювачем і виробником технологій і устаткування, що дозволяє масово використовувати енергію альтернативних видів палива, а саме природних і побіжного нафтового газів.

Відкрите акціонерне товариство «Козельщинський завод керамзітового гравію»

Підприємство виготовляє вироби із бетону для будівництва.

ЗАТ «Київський суднобудівний-судноремонтний завод»

logo-ksrzОдна з найстаріших судобудівних фірм України. Діяльність компанії компанії побудована на 115-річному досвіді та традиціях у галузі судобудування та судоремонта. Продукція підприємства - судна різних типів, складних металоконструкцій, обладнання для гірничозбагачувальної промисловості, ремонт дизельних двигунів, тощо.

 

Приватне акціонерне товариство "Готель "Салют"

logo-saluteГотель "Салют" знаходиться на високому, укритому зеленню вікових дерев, пагорбі правобережжя річки Дніпро, в найпрестижнішому районі міста - Печерську, на площі "Слави" поряд з мальовничим парком і недалеко від знаменитої Києво-Печерської Лаври.

Публічне акціонерне товариство "Укртара"

Підприємство надає послуги з перевезення, складскі послуги, займається торгівлею паливом.

Публічне акціонерне товариство «Затисянський хімічний завод»

logo-zhzПідприємство видобуває та виготовляє таку продукцію: глину формувальну бентонітову порошкоподібну Горбського родовища; цеоліт природний мелений; глину бентонітову Горбського родовища для виробної промисловості; кормодобавки на основі цеолітів; гігієнічний наповнювач для домашніх тварин на основі бентонітової крихти "Санімакс".

Публічне акціонерне товариство «Київсоюзшляхпроект»

logo-ksshpОдна з лідуючих українських проектних установ, стабільна, динамічно розбудовується, на ринку проектування більш 80 років та спеціалізується на виконанні повного комплексу проектних робів в галузі будівництва, реконструкції, ремонту автошліхів, мостів, не залежно від їх категорій, дліни та інших параметрів, а також де-яких видів будівництва громадських будівель тощо.